SMCJ18CA is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Littelfuse Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Direct
Littelfuse Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Microchip Technology
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Diotec Semiconductor
29,2V Klem 51,4A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AB (SMCJ)
SMCJ18CA
Productnummer DigiKey
SMCJ18CALFTR-ND - Tape & Reel (TR)
SMCJ18CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMCJ18CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMCJ18CA
Beschrijving
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
SMCJ18CA Modellen
Categorie
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
29,2V
Fabr.
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
51,4A
Serie
Vermogen - piek puls
1500W (1,5kW)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogenslijnbescherming
Nee
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
General Purpose
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Bidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
18V
Verpakking / doos
DO-214AB, SMC
Spanning - doorslag (min.)
20V