SZSMF20AT1G
Productnummer DigiKey
F11650TR-ND - Tape & Reel (TR)
F11650CT-ND - Cut Tape (CT)
F11650DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SZSMF20AT1G
Beschrijving
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SOD123F
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
32,4V Klem 6,2A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOD-123F
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
6,2A
Fabr.
Vermogen - piek puls
200W
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Soort
Automotive
Type
Zener
Kwalificatie
AEC-Q101
Unidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
20V
Verpakking / doos
SOD-123F
Spanning - doorslag (min.)
22,2V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
32,4V