SMF48A-T13
Productnummer DigiKey
18-SMF48A-T13TR-ND - Tape & Reel (TR)
18-SMF48A-T13CT-ND - Cut Tape (CT)
18-SMF48A-T13DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMF48A-T13
Beschrijving
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SOD123F
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
77,4V Klem 2,6A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOD-123F
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
2,6A
Fabr.
Vermogen - piek puls
200W
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Type
Zener
Type montage
Opbouwmontage
Unidirectionele kanalen
1
Verpakking / doos
SOD-123F
Spanning - sper doorslag (typ.)
48V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
53,3V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
77,4V