MIC5205-3.3YM5-TR
Productnummer DigiKey
576-1259-2-ND - Tape & Reel (TR)
576-1259-1-ND - Cut Tape (CT)
576-1259-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC5205-3.3YM5-TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA SOT-23-5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MIC5205-3.3YM5-TR Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
150 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
2.5 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (100 Hz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, omgekeerde polariteit
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
16V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
0,35V @ 150mA