TPSMF4L33A
Productnummer DigiKey
F7546TR-ND - Tape & Reel (TR)
F7546CT-ND - Cut Tape (CT)
F7546DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPSMF4L33A
Beschrijving
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SOD123F
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
53,3V Klem 7,5A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOD-123F
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
7,5A
Fabr.
Vermogen - piek puls
400W
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Soort
Automotive
Type
Zener
Kwalificatie
AEC-Q101
Unidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
33V
Verpakking / doos
SOD-123F
Spanning - doorslag (min.)
36,7V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
53,3V