DLW43SH101XK2L
Productnummer DigiKey
490-DLW43SH101XK2LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DLW43SH101XK2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLW43SH101XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLW43SH101XK2L
Beschrijving
CMC 100UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 µH @ 1 MHz 2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 200mA DCR 2Ohm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DLW43SH101XK2L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
2Ohm
Fabrikant
Murata Electronics
Nominale spanning - DC
50V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Grootte / afmetingen
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Aantal lijnen
2
Hoogte (max.)
0,110" (2,80mm)
Inductie bij frequentie
100 µH @ 1 MHz
Verpakking / doos
1812 (4532 metrisch)
Nominale stroom (max.)
200mA