V60MLA1210NH
Productnummer DigiKey
F3830TR-ND - Tape & Reel (TR)
F3830CT-ND - Cut Tape (CT)
F3830DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
V60MLA1210NH
Beschrijving
VARISTOR 75V 250A 1210
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
75 V 250 A Varistor 1 Circuits Opbouwmontage, MLCV 1210 (3225 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
V60MLA1210NH Modellen
Categorie
Varistorspanning (max.)
83 V
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Stroom - piek
250 A
Serie
Energie
1,5J
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Aantal circuits
1
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
440 pF @ 1 MHz
Max. AC-spanning
50 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Max. DC-spanning
60 V
Type montage
Opbouwmontage, MLCV
Varistorspanning (min.)
67 V
Verpakking / doos
1210 (3225 metrisch)
Varistorspanning (typ.)
75 V