NTF3055-100T1G
Productnummer DigiKey
NTF3055-100T1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
NTF3055-100T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NTF3055-100T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NTF3055-100T1G
Beschrijving
MOSFET N-CH 60V 3A SOT223
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 60 V 3 A (Ta) 1,3W (Ta) Opbouwmontage SOT-223 (TO-261)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NTF3055-100T1G Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
22 nC @ 10 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
±20V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
455 pF @ 25 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
1,3W (Ta)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
SOT-223 (TO-261)
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
110mOhm @ 1,5A, 10V