CGH40045P
Productnummer DigiKey
1465-CGH40045P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CGH40045P
Beschrijving
RF MOSFET HEMT 28V 440206
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF Mosfet 28 V 400 mA 4GHz 14dB 45W 440206
Categorie
Spanning - test
28 V
Stroom - test
400 mA
Serie
Vermogen - uitgang
45W
Spanning - nominaal
84 V
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking / doos
440206
Frequentie
4GHz