CGH40045F
Productnummer DigiKey
1465-CGH40045F-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CGH40045F
Beschrijving
RF MOSFET HEMT 28V 440193
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF Mosfet 28 V 400 mA 0Hz ~ 4GHz 14dB 55W 440193
Categorie
Spanning - test
28 V
Fabrikant
MACOM Technology Solutions
Nominale stroom (A)
14A
Serie
Stroom - test
400 mA
Verpakking
Tray
Vermogen - uitgang
55W
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Spanning - nominaal
84 V
Technologie
HEMT
Verpakking / doos
440193
Frequentie
0Hz ~ 4GHz