CG2H40045F
Productnummer DigiKey
1465-CG2H40045F-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CG2H40045F
Beschrijving
RF MOSFET HEMT 28V 440193
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF Mosfet 28 V 400 mA 4GHz 16dB 440193
Categorie
Spanning - test
28 V
Fabrikant
MACOM Technology Solutions
Stroom - test
400 mA
Serie
Spanning - nominaal
120 V
Verpakking
Tray
Type montage
Chassismontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
440193
Technologie
HEMT
Apparaatpakket leverancier
440193
Frequentie
4GHz