CGH40120F
Productnummer DigiKey
1465-CGH40120F-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CGH40120F
Beschrijving
RF MOSFET HEMT 28V 440193
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF Mosfet 28 V 1 A 0Hz ~ 4GHz 19dB 120W 440193
Categorie
Spanning - test
28 V
Fabrikant
MACOM Technology Solutions
Nominale stroom (A)
28A
Serie
Stroom - test
1 A
Vermogen - uitgang
120W
Status onderdeel
Actief
Spanning - nominaal
84 V
Verpakking / doos
440193
Frequentie
0Hz ~ 4GHz