CGHV96100F2
Productnummer DigiKey
1465-CGHV96100F2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CGHV96100F2
Beschrijving
RF MOSFET HEMT 40V 440210
Gedetailleerde beschrijving
RF Mosfet 40 V 1 A 7,9GHz ~ 9,6GHz 10,2dB 131W 440210
Categorie
Spanning - test
40 V
Fabrikant
MACOM Technology Solutions
Nominale stroom (A)
12A
Serie
Stroom - test
1 A
Vermogen - uitgang
131W
Spanning - nominaal
100 V
Verpakking / doos
440210
Frequentie
7,9GHz ~ 9,6GHz