CGHV96130F
Productnummer DigiKey
1465-CGHV96130F-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CGHV96130F
Beschrijving
RF MOSFET HEMT 40V 440217
Gedetailleerde beschrijving
RF Mosfet 40 V 1 A 8,4GHz ~ 9,6GHz 13,8dB 130W 440217
Categorie
Spanning - test
40 V
Stroom - test
1 A
Serie
Vermogen - uitgang
130W
Spanning - nominaal
120 V
Status onderdeel
Actief
Type montage
Chassismontage
Verpakking / doos
440217
Frequentie
8,4GHz ~ 9,6GHz