MS108-10S
Productnummer DigiKey
2333-MS108-10S-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MS108-10S
Beschrijving
RF SHIELD 0.291"X0.425" SOLDER
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF-afschermingen Afscherming, 1-delig 0,291" (7,40mm) X 0,425" (10,80mm) Niet geventileerd Soldeersel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MS108-10S Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Hoogte - totaal
0,079" (2,00mm)
Fabrikant
Masach Tech Ltd.
Lengte - totaal
0,425" (10,80mm)
Serie
Breedte - totaal
0,291" (7,40mm)