MS168-10S
Productnummer DigiKey
2333-MS168-10S-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MS168-10S
Beschrijving
RF SHIELD 0.531"X0.661" SOLDER
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF-afschermingen Afscherming, 1-delig 0,531" (13,50mm) X 0,661" (16,80mm) Niet geventileerd Soldeersel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MS168-10S Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Hoogte - totaal
0,197" (5,00mm)
Fabrikant
Masach Tech Ltd.
Lengte - totaal
0,661" (16,80mm)
Serie
Breedte - totaal
0,531" (13,50mm)