EOWS201212M121
Productnummer DigiKey
5262-EOWS201212M121TR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-EOWS201212M121CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-EOWS201212M121DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EOWS201212M121
Beschrijving
CMC 120 OHM 370MA 2LN SMD
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 120 Ohms @ 100 MHz 370mA DCR 300mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
370mA
Fabrikant
Max Echo
DC-weerstand (DCR) (max.)
300mOhm
Serie
Nominale spanning - DC
50V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Aantal lijnen
2
Hoogte (max.)
0,047" (1,20mm)
Impedantie bij frequentie
120 Ohms @ 100 MHz