EOWS201212M601
Productnummer DigiKey
5262-EOWS201212M601TR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-EOWS201212M601CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-EOWS201212M601DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EOWS201212M601
Beschrijving
CMC 600 OHM 300MA 2LN SMD
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 600 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 880mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
300mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
880mOhm
Serie
Nominale spanning - DC
50V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Hoogte (max.)
0,047" (1,20mm)
Impedantie bij frequentie
600 Ohms @ 100 MHz