EOWS201212M900 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | EOWS201212M900 |
Beschrijving | CMC 350MA 2LN 90 OHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 10 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 90 Ohms @ 100 MHz 350mA DCR 350mOhm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Nominale stroom (max.) 350mA |
Fabrikant Max Echo | DC-weerstand (DCR) (max.) 350mOhm |
Serie | Nominale spanning - DC 50V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type filter Signaallijn | Grootte / afmetingen 0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm) |
Aantal lijnen 2 | Hoogte (max.) 0,047" (1,20mm) |
Impedantie bij frequentie 90 Ohms @ 100 MHz | Verpakking / doos Horizontaal, 4 PC-pad |