EOWS321618M102
Productnummer DigiKey
5262-EOWS321618M102TR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-EOWS321618M102CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-EOWS321618M102DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EOWS321618M102
Beschrijving
CMC 1 KOHM 230MA 2LN SMD
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 1 kOhms @ 100 MHz 230mA DCR 1Ohm
Categorie
Nominale stroom (max.)
230mA
Fabrikant
Max Echo
DC-weerstand (DCR) (max.)
1Ohm
Serie
Nominale spanning - DC
50V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Aantal lijnen
2
Hoogte (max.)
0,071" (1,80mm)
Impedantie bij frequentie
1 kOhms @ 100 MHz