EOWS453226M202
Productnummer DigiKey
5262-EOWS453226M202TR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-EOWS453226M202CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-EOWS453226M202DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EOWS453226M202
Beschrijving
CMC 2000 OHM 1A 2LN SMD
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 2 kOhms 1A DCR 250mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
1A
Fabrikant
Max Echo
DC-weerstand (DCR) (max.)
250mOhm
Serie
Nominale spanning - DC
50V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Grootte / afmetingen
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Aantal lijnen
2
Hoogte (max.)
0,110" (2,80mm)
Impedantie bij frequentie
2 kOhms @ 100 kHz