BCAP0010 P270 S12
Productnummer DigiKey
589-BCAP0010P270S12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BCAP0010 P270 S12
Beschrijving
ULTRA CAP 2.7V 10F T/H BENT LEAD
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 F (EDLC) supercondensators 2.7 V Radiaal, blik 30mOhm
Categorie
Aansluiting
PC-pennen
Fabrikant
Maxwell Technologies
Type montage
Through-hole
Verpakking
Box
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
10 F
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Spanning - nominaal
2.7 V
Hoogte - geplaatst (max.)
1,240" (31,50mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
30mOhm
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C