BCAP0010P270S01
Productnummer DigiKey
589-BCAP0010P270S01-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BCAP0010P270S01
Beschrijving
CAP 10F -10% +20% 2.7V T/H
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 F (EDLC) supercondensators 2.7 V Radiaal, blik 30mOhm 1500 uur @ 65°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1500 uur @ 65°C
Fabrikant
Maxwell Technologies
Aansluiting
PC-pennen
Verpakking
Bulk
Type montage
Through-hole
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Capaciteit
10 F
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Tolerantie
-10%, +20%
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Spanning - nominaal
2.7 V
Hoogte - geplaatst (max.)
1,240" (31,50mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
30mOhm
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C