F8025E24B-FSR
F8025E24B-FSR
Productnummer DigiKey
1570-1065-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
F8025E24B-FSR
Beschrijving
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Tubeaxial 24 VDC Vierkant - 80mm L x 80mm H Kogel 46,0 CFM (1,29m³/min) 2 draadkabels
Categorie
Type ventilator
Fabr.
Functies
Automatische herstart, bescherming geblokkeerde rotor
Serie
Ruis
32,0dB(A)
Verpakking
Bulk
RPM
Status onderdeel
Actief
Aansluiting
2 draadkabels
Spanning - nominaal
Goedkeuringsinstantie
CE, cUL, TÜV, UL
Grootte / afmetingen
Vierkant - 80mm L x 80mm H
Gewicht
0,174 lb (78,93 g)
Breedte
25,00mm
Nominale stroom (A)
0,140A
Luchtstroom
46,0 CFM (1,29m³/min)
Materiaal - frame
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Statische druk
0,160 in H2O (39,8Pa)