F8025X24B-FHR
F8025X24B-FHR
F8025X24B-FHR
Productnummer DigiKey
1570-1064-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
F8025X24B-FHR
Beschrijving
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Tubeaxial 24 VDC Vierkant - 80mm L x 80mm H Kogel 53,0 CFM (1,48m³/min) 2 draadkabels
Categorie
Type ventilator
Fabr.
Functies
Thermische overbelastingsbeveiliging (TOP)
Serie
Ruis
39,0dB(A)
Verpakking
Bulk
RPM
Status onderdeel
Actief
Aansluiting
2 draadkabels
Spanning - nominaal
Goedkeuringsinstantie
CE, cUL, TÜV, UL
Grootte / afmetingen
Vierkant - 80mm L x 80mm H
Gewicht
0,182 lb (82,55 g)
Breedte
25,00mm
Nominale stroom (A)
0,260A
Luchtstroom
53,0 CFM (1,48m³/min)
Materiaal - frame
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Statische druk
0,260 in H2O (64,8Pa)