MA1751E24B-FSR
Productnummer DigiKey
1570-1827-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MA1751E24B-FSR
Beschrijving
FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Tubeaxial 24 VDC Rechthoekig/rond - 172mm L x 150mm H Kogel 269,2 CFM (7,54m³/min) 2 draadkabels
Categorie
Type ventilator
Fabr.
Functies
Thermische overbelastingsbeveiliging (TOP)
Serie
Ruis
61,0dB(A)
Verpakking
Bulk
RPM
Status onderdeel
Actief
Aansluiting
2 draadkabels
Spanning - nominaal
Goedkeuringsinstantie
cUL, TÜV, UL
Grootte / afmetingen
Rechthoekig/rond - 172mm L x 150mm H
Gewicht
1,7 lbs (771,1 g)
Breedte
50,80mm
Nominale stroom (A)
0,980A
Luchtstroom
269,2 CFM (7,54m³/min)
Materiaal - frame
Aluminium
Statische druk
0,670 in H2O (166,9Pa)