MA1751X24B2-FSR
Productnummer DigiKey
1570-1832-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MA1751X24B2-FSR
Beschrijving
FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Tubeaxial 24 VDC Rechthoekig/rond - 172mm L x 150mm H Kogel 290,6 CFM (8,14m³/min) 3 draadkabels
Categorie
Type ventilator
Fabr.
Functies
Vergrendelde rotorsensor, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP)
Serie
Ruis
63,0dB(A)
Verpakking
Bulk
RPM
Status onderdeel
Actief
Aansluiting
3 draadkabels
Spanning - nominaal
Goedkeuringsinstantie
cUL, TÜV, UL
Grootte / afmetingen
Rechthoekig/rond - 172mm L x 150mm H
Gewicht
1,7 lbs (771,1 g)
Breedte
50,80mm
Nominale stroom (A)
1,20A
Luchtstroom
290,6 CFM (8,14m³/min)
Materiaal - frame
Aluminium
Statische druk
0,780 in H2O (194,3Pa)