23K640T-E/SN is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Microchip Technology
Op voorraad: 155
Gegevensblad
SRAM Geheugen IC 64Kbit SPI 20 MHz 8-SOIC
23K640T-E/SN
Productnummer DigiKey
23K640T-E/SN-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
23K640T-E/SN
Beschrijving
IC SRAM 64KBIT SPI 20MHZ 8SOIC
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
23K640T-E/SN Modellen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Klokfrequentie
20 MHz
Spanning - voeding
2,7V ~ 3,6V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)