APT100S20LCTG
Productnummer DigiKey
APT100S20LCTG-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APT100S20LCTG
Beschrijving
DIODE ARR SCHOTT 200V 120A TO264
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Diodearray 1 paar gemeenschappelijke kathode 200 V 120A Through-hole TO-264-3, TO-264AA
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
APT100S20LCTG Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
950 mV @ 100 A
Fabrikant
Microchip Technology
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Verpakking
Buis
Inverse hersteltijd (trr)
70 ns
Status onderdeel
Actief
Stroom - sper lekkage bij Vr
2 mA @ 200 V
Configuratie diode
1 paar gemeenschappelijke kathode
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 150°C
Technologie
Schottky
Type montage
Through-hole
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
200 V
Verpakking / doos
TO-264-3, TO-264AA
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode)
120A