APT100S20BG
Productnummer DigiKey
APT100S20BG-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APT100S20BG
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 200V 120A TO247
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 200 V 120A Through-hole TO-247 [B]
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
APT100S20BG Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Inverse hersteltijd (trr)
70 ns
Verpakking
Buis
Stroom - sper lekkage bij Vr
2 mA @ 200 V
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
200 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247 [B]
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
120A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 150°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
950 mV @ 100 A