123SPC100A
Productnummer DigiKey
1655-1693-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
123SPC100A
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 120A SPD-3A
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 120A Opbouwmontage SPD-3A
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
2 mA @ 100 V
Verpakking
Box
Capaciteit bij Vr, F
3000pF @ 5V, 1MHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Apparaatpakket leverancier
SPD-3A
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
120A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
870 mV @ 120 A