19TQ015S
Productnummer DigiKey
1655-19TQ015STR-ND - Tape & Reel (TR)
1655-19TQ015SCT-ND - Cut Tape (CT)
1655-19TQ015SDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
19TQ015S
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 15V D2PAK
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 15 V Opbouwmontage D2PAK
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
10.5 mA @ 15 V
Fabr.
Capaciteit bij Vr, F
2500pF @ 5V, 1MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Technologie
Apparaatpakket leverancier
D2PAK
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
15 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 100°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
360 mV @ 19 A
Basisproductnummer
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)