APT40GT60BRG
Productnummer DigiKey
APT40GT60BRG-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APT40GT60BRG
Beschrijving
IGBT NPT 600V 80A TO247
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IGBT NPT 600 V 80 A 345 W Through-hole TO-247 [B]
Categorie
Schakelenergie
828µJ (off)
Fabrikant
Microchip Technology
Type ingang
Standard
Serie
Lading poort
200 nC
Verpakking
Buis
Td (aan/uit) bij 25°C
12ns/124ns
Status onderdeel
Actief
Testvoorwaarde
400V, 40A, 5Ohm, 15V
Type IGBT
NPT
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
600 V
Type montage
Through-hole
Stroom - collector (Ic) (max.)
80 A
Verpakking / doos
TO-247-3
Stroom - collector puls (Icm)
160 A
Apparaatpakket leverancier
TO-247 [B]
Vce(aan) (max.) bij Vge, Ic
2,5V @ 15V, 40A
Basisproductnummer
Vermogen - max.
345 W