APT60GT60BRG
Productnummer DigiKey
APT60GT60BRG-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APT60GT60BRG
Beschrijving
IGBT NPT 600V 100A TO247
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IGBT NPT 600 V 100 A 500 W Through-hole TO-247 [B]
Categorie
Vermogen - max.
500 W
Fabrikant
Microchip Technology
Schakelenergie
3,4 mJ
Serie
Type ingang
Standard
Verpakking
Buis
Lading poort
275 nC
Status onderdeel
Actief
Td (aan/uit) bij 25°C
26ns/395ns
Type IGBT
NPT
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
600 V
Type montage
Through-hole
Stroom - collector (Ic) (max.)
100 A
Verpakking / doos
TO-247-3
Stroom - collector puls (Icm)
360 A
Apparaatpakket leverancier
TO-247 [B]
Vce(aan) (max.) bij Vge, Ic
2,5V @ 15V, 60A