APT47N60BC3G
Productnummer DigiKey
APT47N60BC3G-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APT47N60BC3G
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 47A TO247
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 47 A (Tc) 417W (Tc) Through-hole TO-247 [B]
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
APT47N60BC3G Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,9V @ 2,7mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
260 nC @ 10 V
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
±20V
Status onderdeel
Verouderd
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
7015 pF @ 25 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
417W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-247 [B]
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
70mOhm @ 30A, 10V