APT53N60BC6 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Infineon Technologies
Op voorraad: 1.356
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 487
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 217
Op voorraad: 41.649
Op voorraad: 201
Op voorraad: 377
Op voorraad: 256
Infineon Technologies
Op voorraad: 3
IXYS
IXYS
N-kanaal 600 V 53 A (Tc) 417W (Tc) Through-hole TO-247 [B]
APT53N60BC6
Productnummer DigiKey
APT53N60BC6-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APT53N60BC6
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 53A TO247
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,5V @ 1,72mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
154 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
4020 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
417W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247 [B]
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
70mOhm @ 25,8A, 10V