IXFH50N60X is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
IXYS
Op voorraad: 5.072
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 487
Gegevensblad
Similar
Infineon Technologies
Op voorraad: 824
Infineon Technologies
Op voorraad: 10.080
Vishay Siliconix
Op voorraad: 613
STMicroelectronics
STMicroelectronics
Op voorraad: 429
N-kanaal 600 V 50 A (Tc) 660W (Tc) Through-hole TO-247 (IXTH)
IXFH50N60X
Productnummer DigiKey
IXFH50N60X-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXFH50N60X
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 50A TO247
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 4mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
116 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
4660 pF @ 25 V
Status onderdeel
Verouderd
Vermogensdissipatie (max.)
660W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247 (IXTH)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
73mOhm @ 25A, 10V