FCH35N60 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
onsemi
Op voorraad: 139
Gegevensblad
Similar
Microchip Technology
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
Infineon Technologies
Op voorraad: 1.632
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 862
STMicroelectronics
Op voorraad: 373
N-kanaal 600 V 35 A (Tc) 312,5W (Tc) Through-hole TO-247-3
FCH35N60
Productnummer DigiKey
FCH35N60-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FCH35N60
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 35A TO247-3
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
181 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
6640 pF @ 25 V
Status onderdeel
Verouderd
Vermogensdissipatie (max.)
312,5W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
98mOhm @ 17,5A, 10V