APT60M75L2LLG
Productnummer DigiKey
APT60M75L2LLG-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APT60M75L2LLG
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 73A 264 MAX
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 73 A (Tc) 893W (Tc) Through-hole 264 MAX™ [L2]
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 5mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
195 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
8930 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
893W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
264 MAX™ [L2]
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
75mOhm @ 36,5A, 10V