ATMEGA128-16AU
Productnummer DigiKey
ATMEGA128-16AU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATMEGA128-16AU
Beschrijving
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® ATmega Microcontrollers IC 8-bit 16MHz 128KB (64K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ATMEGA128-16AU Modellen
EEPROM-grootte
4K x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
4K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
4,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
16MHz