DSA1223CI2-20M00000TVAO is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Microchip Technology
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Nieuw product
20 MHz XO (standaard) LVDS Oscillator 2,25V ~ 3,63V Inschakelen/uitschakelen 6-VDFN
DSA1223CI2-20M00000TVAO
Productnummer DigiKey
150-DSA1223CI2-20M00000TVAOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSA1223CI2-20M00000TVAO
Beschrijving
MEMS OSC, AUTO, LVDS, 20MHZ, 25P
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Frequentiestabiliteit
±25ppm
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Serie
Stroom - voeding (max.)
32mA (nom.)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Klasse
AEC-Q100
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Basis resonator
Verpakking / doos
6-VDFN
Type
Apparaatpakket leverancier
6-VDFN (3,2x2,5)
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Functie
Inschakelen/uitschakelen
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)
Uitvoer
LVDS
Stroom - voeding (uitschakelen) (max.)
5µA
Spanning - voeding
2,25V ~ 3,63V