DSA1223CI2-20M00000VAO is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Gegevensblad
Nieuw product
20 MHz XO (standaard) LVDS Oscillator 2,25V ~ 3,63V Inschakelen/uitschakelen 6-VDFN
DSA1223CI2-20M00000VAO
Productnummer DigiKey
150-DSA1223CI2-20M00000VAO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSA1223CI2-20M00000VAO
Beschrijving
MEMS OSC, AUTO, LVDS, 20MHZ, 25P
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Frequentiestabiliteit
±25ppm
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Serie
Stroom - voeding (max.)
32mA (nom.)
Verpakking
Buis
Verpakking / doos
6-VDFN
Type
Apparaatpakket leverancier
6-VDFN (3,2x2,5)
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)
Uitvoer
LVDS
Stroom - voeding (uitschakelen) (max.)
5µA
Spanning - voeding
2,25V ~ 3,63V