LM2574-3.3YN
Productnummer DigiKey
576-3855-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM2574-3.3YN
Beschrijving
IC REG BUCK 3.3V 500MA 8PDIP
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Vast 3,3V 1 Uitgang 500mA 8-DIP (0,300", 7,62mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LM2574-3.3YN Modellen
Categorie
Spanning - uitgang (min./vast)
Fabr.
Stroom - uitgang
Verpakking
Buis
Frequentie - schakeling
52kHz
Status onderdeel
Actief
Synchrone gelijkrichter
Nee
Functie
Verlagingsomzetter
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Uitvoerconfiguratie
Positief
Type montage
Through-hole
Topologie
Verpakking / doos
Type uitvoer
Apparaatpakket leverancier
8-PDIP
Aantal uitgangen
1
Basisproductnummer
Spanning - ingang (max.)
40V