LM2575-3.3WT
Productnummer DigiKey
LM2575-3.3WT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM2575-3.3WT
Beschrijving
IC REG BUCK 3.3V 1A TO220-5
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Vast 3,3V 1 Uitgang 1A TO-220-5
EDA/CAD-modellen
LM2575-3.3WT Modellen
Categorie
Spanning - ingang (max.)
40V
Verpakking
Buis
Frequentie - schakeling
52kHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Type montage
Through-hole
Apparaatpakket leverancier
TO-220-5
Spanning - ingang (min.)
4V