LM2575D2T-3.3R4G
Productnummer DigiKey
LM2575D2T-3.3R4GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
LM2575D2T-3.3R4GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
LM2575D2T-3.3R4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM2575D2T-3.3R4G
Beschrijving
IC REG BUCK 3.3V 1A D2PAK-5
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Vast 3,3V 1 Uitgang 1A TO-263-6, D2PAK (5 leads + tab), TO-263BA
EDA/CAD-modellen
LM2575D2T-3.3R4G Modellen
Categorie
Spanning - ingang (max.)
40V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie - schakeling
52kHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Type montage
Opbouwmontage
Apparaatpakket leverancier
D2PAK-5
Spanning - ingang (min.)
4,75V