LM2575T-3.3G
Productnummer DigiKey
LM2575T-3.3GOS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM2575T-3.3G
Beschrijving
IC REG BUCK 3.3V 1A TO220-5
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Vast 3,3V 1 Uitgang 1A TO-220-5
EDA/CAD-modellen
LM2575T-3.3G Modellen
Categorie
Spanning - ingang (max.)
40V
Verpakking
Buis
Frequentie - schakeling
52kHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Type montage
Through-hole
Apparaatpakket leverancier
TO-220-5
Spanning - ingang (min.)
4,75V