LM2576-3.3WU-TR
Productnummer DigiKey
LM2576-3.3WU-TR-ND - Tape & Reel (TR)
LM2576-3.3WU-CT-ND - Cut Tape (CT)
LM2576-3.3WU-DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM2576-3.3WU-TR
Beschrijving
IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Vast 3,3V 1 Uitgang 3A TO-263-6, D2PAK (5 leads + tab), TO-263BA
EDA/CAD-modellen
LM2576-3.3WU-TR Modellen
Categorie
Spanning - ingang (max.)
40V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie - schakeling
52kHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Type montage
Opbouwmontage
Apparaatpakket leverancier
TO-263-5
Spanning - ingang (min.)
4V