LND250K1-G
Productnummer DigiKey
LND250K1-GTR-ND - Tape & Reel (TR)
LND250K1-GCT-ND - Cut Tape (CT)
LND250K1-GDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LND250K1-G
Beschrijving
MOSFET N-CH 500V 13MA SOT23
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal, verarmingsmodus 500 V 13mA (Tj) 360mW (Ta) Opbouwmontage SOT-23 (TO-236AB)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LND250K1-G Modellen
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
1000Ohm @ 500µA, 0V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
10 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
360mW (Ta)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
500 V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23 (TO-236AB)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
0V