MCP1501-20E/SN
Productnummer DigiKey
MCP1501-20E/SN-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP1501-20E/SN
Beschrijving
IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Serie Spanningsreferentie IC ±0,1% 8-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MCP1501-20E/SN Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
50ppm/°C
Fabrikant
Microchip Technology
Spanning - ingang
2,25V ~ 5,5V
Verpakking
Buis
Stroom - voeding
550µA
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Referentietype
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
Vast
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Spanning - uitgang (min./vast)
2,048V
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Stroom - uitgang
20 mA
Basisproductnummer
Tolerantie
±0,1%