MCP1501T-20E/SN
Productnummer DigiKey
MCP1501T-20E/SN-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP1501T-20E/SN
Beschrijving
IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Serie Spanningsreferentie IC ±0,1% 8-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MCP1501T-20E/SN Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
50ppm/°C
Spanning - ingang
2,25V ~ 5,5V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Spanning - uitgang (min./vast)
2,048V
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Stroom - uitgang
20 mA
Basisproductnummer
Tolerantie
±0,1%